Drošība klubos atvaļinājuma laikā

AtpūtaBrīvdienas un ceļojumi ir lieliskas lietas. Vēl labāk ir tad, ja Jūs atrodaties viesnīcā, kur viss ir iekļauts cenā. Visa pārtika un dzērieni ir iekļauti cenā. Kas var būt labāks par to. Jūs varat palikt kūrortā visu laiku kad esat atvaļinājumā, bet Jums noteikti paliks garlaicīgi. Jums ir jāizpēta nakts dzīve. Jūs varat lieliski pavadīt laiku, ja zināt, kā parūpēties par savu drošību.

Pirmā lieta, ko es daru, ir atgādinu bērnam, ka viņa vairs neatrodas savās mājās un savā valstī. Ir dažādi likumi dažādās valstīs. Tikai tāpēc, ka viņi domā, ka kaut kas ir pieņemami šajā valstī, var būt savādāk citā. Es saku, ka ir jāizmanto veselais saprāts un jāmāk uzvesties.

Nākamā lieta ir nekad nepieņemt dzērienu no kāda cita. Jums nav ne jausmas, ko kāds varētu būt iebēris šajā dzērienā. Dodoties uz klubu, dzērieni ir jāpērk tikai pie bāra un jāpavēro, kā bārmenis tos pagatavo. Ja Jūs domājat, ka tas izskatās aizdomīgs, nedzeriet to.

Dodoties uz klubu, palieciet kopā. Neejiet uz neatrodieties klubā vienatnē. Ja kāds dodas uz tualeti, dodieties līdzi. Pasaule ir bīstama vieta. Gaiteņi, kur parasti atrodas tualetes patiešām nav droša vieta.

Kad dodaties prom, dodieties prom kopā. Nedodieties prom vienatnē.  Apzinieties, kas atrodas Jums apkārt un izmantojiet veselo saprātu, lai ikviens varētu labi un droši pavadīt laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *