Muzikālas pārdomas

Kad bērni mācās mūzikas skolā, viņi bieži nesaprot, kāpēc viņiem ir svarīgi izpētīt klasiskās mūzikas vēsturi. Patiesība ir tāda, ka, kaut gan tas var izklausīties ļoti atšķirīgi, klasiskā mūzika ir pamats, uz kura balstās visa pārējā populārā mūzika (pops, reps, RNB, metāls u.t.t). Bez tā, mums nebūtu visu no daudzajiem žanriem, kurus mēs priecājamies klausīties šodien.

Klasiskās mūzikas saknes patiešām var atrast agrīnajā kristiešu mūzikā, kas ņem vērā daudzas tās ietekmes no senās grieķu mūzikas. Grieķi radīja tādus instrumentus kā aulos un liras, kas noveda pie daudziem mūsdienu orķestra instrumentiem. Diemžēl joprojām nav pieejama daudz mūzikas no agrīnās klasiskās mūzikas perioda.

Renesanses periods, kas notika no 1400 līdz 1600 gadam, bija atzīmēts ar neskaitāmiem instrumentiem. Faktiski šī perioda mūzika ir pirmā reize, kad kompozīcijās tika iestrādātas basu instrumentos. Tas ir arī laiks, kad tika izstrādāta muzikālā piezīme, kas ļauj paaudzēm baudīt kompozīcijas, kas tajā laikā tika rakstītas.

Mūzikas periods, kas sākas 1905. gadā un ved uz šo laiku, ir pazīstams kā modernisms. Šis periods parasti ir zināms, noraidot visas iepriekšējos mūzikas periodos izveidotās konvencijas. Šajā laikā mākslinieki izstrādāja jaunu mūzikas teoriju un tehnikas dažādiem instrumentiem. Daudzas no šīm tendencēm ir izkļuvušas no klasiskās mūzikas un iekļautas galvenajās dziesmās, kuras cilvēki katru dienu klausās.

Klasiskā mūzika var nebūt tik pievilcīga mūsu ausīm, kā citi žanri, bet visiem ir svarīgi zināt savu un mūzikas vēsturi.

Drīzumā

  • Klasiskās mūzikas priekšrocības
  • Klasiskā mūzika ir īpaši efektīva arī tad, ja to spēlē zīdaiņiem. Tas var būt:
  • Priekšrocības valodu prasmēm.
  • Nomierinošie fiziskie efekti.
  • Ietekme uz garastāvokli.
  • Un tā tālāk.

Dzeja un klasiskā mūzika

Dzeja ir salīdzināma ar tautas mūzikas romāniem, piemēram, klasisko mūziku. Vienlaikus lasot dzejoli un pēc tam sakot: “Es to nesaprotu”, tikai uzsver, ka viņš / viņa nezina, kā lasīt dzeju. Izmēģiniet šo procesu: izlasiet dzeju, lasiet to vēlreiz, apstājoties, lai ņemtu vērā jaunos vārdus, tos atkal izlasītu. Jūs to novērtēsiet vairāk.

Nejaušs klausītājs bieži vien kļūst garlaikots, jo ​​šķietami atkārtojas atkal un atkal, bet tikai tāpēc, ka viņš / viņa tikai pavirši klausās. Rūpīgāka uzmanība atklāj, ka komponists šo melodiju ņem un apgāžas otrādi, uz sāniem, atpakaļ, augstu, zemu, strauju, lēnu un, visbeidzot, velk to pa labi pāri uz augšu, viss līdz pat visa orķestra kontrapunkts. Citiem vārdiem sakot, klausoties klasisko mūziku, jūs nevarat darīt citas lietas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *