Vēlies atvērt klubu, bet nav naudas?

Ja vēlies atvērt klubu, bet nav naudas, tad viens no veidiem, kur iegūt naudu ir kredīts, ko iespējams pieteikt internetā un ne tikai. Ir vairāki kredītu veidi, kuri atšķiras pēc summām un izmantošanas mērķiem.

Turpinājumā par ātru kredītu, ja kluba atvēršanai pietrūkst nedaudz naudas!

Kāpēc ātrais kredīts?

Labs jautājums!

Ātra noformēšana

Parasti persona piesakās īstermiņa kredītam, kad neatrod nevienu citu avotu, kā iegūt naudu un segtu savas finansiālās vajadzības. Ir iespējams, ka aizņēmējs nevar ilgi gaidīt, lai vienotos par naudu. Tātad, lai apmierinātu savas vajadzības un pārvarētu savas finanšu problēmas, aizņēmējam ir nepieciešams ātri iegūstams ātrs kredīts, kāds ir īstermiņa ātrais kredīts. Un viens no līdzekļiem, kā iegūt ātru naudu, ir izmantojot patēriņa kredītus, kas ir ātrie kredīti tikai lielākās summās.

Kredīta GPL

Svarīgs komponents ir GPL, ko aizdevējs iekasē par kredīta summu. Gada procentu likme tiek noteikta, ņemot vērā kopējās procentu izmaksas. Jo mazāka procentu likme, jo mazāks ikmēneša maksājums par kredītu. Tā ir svarīga visās kredītu formās. Kad kredīts, tad pirmā lieta ir GPL aprēķins un izvērtējums.

Piemēram, kredītu par EUR 8 900 un veicot pirmo iemaksu EUR 1 335 apmērā (tikai auto līzingam), t.i., 15% no pirkuma summas, finansējuma summa sastādītu EUR 7 565. Ja finansējumu plānots atmaksāt 60 mēnešos un vidējā procentu likme ir 6.50% gadā, tad ikmēneša līzinga maksājums būtu EUR 148.02. Komisijas maksa par līguma noformēšanu – EUR 134.00. GPL (gada procentu likme) – 7.6%. Tas ir tikai GPL piemērs un GPL var atšķirties no aizdevēja uz aizdevēja.  Aizdevēji ir daudz un dažādi ar dažādām procentu likmēm, tāpēc ir svarīgi salīdzināt vairākus (3-5) aizdevējus un to procentu likmes.

Bet cilvēkam vienmēr vajadzētu padomāt divreiz pirms jebkāda veida kredīta izvēles  – īstermiņa, patēriņa, mājokļa un cita veida kredīta. Personai nevajadzētu aizņemties, lai segtu regulārus izdevumus, drīzāk tas būtu konkrētam mērķim. Iemesls tam ir tas, kas iegūt kredītu ir viegli, bet atmaksāt to ir grūtāk, tādēļ aizņēmējam ir jābūt uzmanīgam, pirms kredīta iegūšanas un vajadzētu arī apsvērt savu spēju atmaksāt kredīta summu. Voodoo iesaka aizņemties kredītu atbildīgi!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *